Browser Check

Contentverzamelaar

DSD-NL 2021

25 May 2021  - 07 Jul 2021 09:00 - 17:00 (CEST)
Online Evenement

Welkom bij de 100% online DSD-NL 2021!

In de maanden mei, juni en juli vond de tiende editie van de Deltares Software Dagen (DSD-NL 2021) plaats. Gezien de maatregelen rondom het coronavirus was de DSD-NL 2021 een 100% online event. Op het PROGRAMMA stonden onder meer events met de D-HYDRO Suite, het Delft-FEWS platform, de iMOD Suite en de geotechnische software. 

 

 

 

REGISTRATIE

Meld u aan (rechterbovenhoek) met uw MyDeltares-account.

Als u al een DSD- of OSS-account hebt en nog geen MyDeltares-account, klik dan op de link Wachtwoord vergeten? om uw MyDeltares-account met een nieuw wachtwoord in te stellen. Nadat u het wachtwoord opnieuw hebt ingesteld, kunt u zich aanmelden.

Na de registratie of aanmelding van MyDeltares, kunt u zich registreren voor afzonderlijke 2021-evenementen, een persoonlijk overzicht krijgen (Mijn programma), wijzigingen aanbrengen in uw planning, profiel, enz.

Als u problemen ondervindt met de registratie, neem dan contact op met ons team op mydeltares@deltares.nl.

Event partners